25 позачергова сесія 7-го скликання від 23.04.2019 року

Дата: 14.05.2019 09:25

Протокол засідання двадцять п’ятої позачергової сесії сьомого  скликання (Рішення № 25)

Поіменне голосування

Про признання права  комунальної власності на об’єкт нерухомості за територіальною громадою Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області (Рішенян № 5)

Про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим

батьківського піклування(Рішення № 14)

Про надання матеріальної допомоги (Рішення № 13)

Про доповнення Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2018-2020 роки»(Рішення № 2)

додаток 2

Про внесення змін до штатного розпису (Рішення № 7)

Про внесення змін до   Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Долинської сільської ради Запорізького  району Запорізької області  на 2019 рік (Рішення № 12)

Про передачу будівлі з балансу Відділу освіти, молоді та спорту на баланс Долинської сільської ради (Рішення № 3)

Про виправлення помилки при первинній реєстрації(Рішення № 4)

Про прийняття в комунальну власність нерухомого майна(Рішення 6)

Про створення відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області (Рішення № 8)

Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області (Рішення № 9)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток № 5

Додаток № 6

Додаток № 7

Про затвердження Комплексної програми  профілактики злочинності на  2019 рік (Рішення № 1)

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ  2019 рік

Про затвердження штатного розпису (Рішення № 10)