A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

24 сесія 7-го скликання від 14.03.2019 рку

Дата: 24.06.2019 09:12
Кількість переглядів: 500

Звіт сільського голови за 2018 рік

Про звіт сільського голови про виконання делегованих радою повноважень щодо соціально – економічного та культурного розвитку сільської ради за 2018 рік

Про звіт депутатів  сільської ради про свою роботу перед виборцями 

Про затвердження   Положення про порядок обчислення та сплати туристичного збору на території Долинської сільської ради Запорізького  району Запорізької області  на 2019 рік (Рішення № 29)

Положення

Про затвердження Програми фінансової підтримки КП «Долинське» і КП «Долинське комунально – господарське підприємство» та здійснення внесків до їх статутних фондів на 2019 рік (Рішення № 32)

Програма

Про затвердження  Програми забезпеченнядержавної безпеки, профілактики правопорушень та розвитку матеріально – технічної бази Василівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України вЗапорізькій області на 2019 рік (Рішення № 32)

Програма

Про зміни у складі комунальної власностіДолинської сільської ради Запорізького

району Запорізької області (Рішення № 31)

Про внесення змін до рішення сесії Долинської сільської ради від 20.12.2018р.№22  «Про бюджет  об’єднаної територіальної громади Долинської сільської ради на 2019 рік» зі змінами і доповненнями(Рішення № 34)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 6

Додаток 7

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Білоцерківській Ніні Трифонівні вул. Поштова, 10, с. Нижня Хортиця,Запорізького району, Запорізької області (Рішення № 22)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Гаркуль  Сергію Леонідовичувул. Центральна, 79, с. Долинське, Запорізького району, Запорізької області. (Рішення № 24)

Про  підписання акту узгодження меж земельної ділянки  суміжними землевласниками та землекористувачами    гр. Гранчар Зіновію Івановичувул. Щаслива,7,  с. Нове Запоріжжя, Запорізького району, Запорізької області. (Рішення № 26)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користуванняза територіальною громадою в особіДолинської сільської ради Запорізького району

Запорізької області для  будівництва та обслуговування будівель закладівкультурнопросвітницького обслуговування   вул. Центральна,  41-А, с. Долинське, Запорізького району, Запорізької області (Рішення № 19)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користуванняза територіальною громадою в особіДолинської сільської ради Запорізького районуЗапорізької області для  будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування     вул. Щаслива,  47а, с. Нове Запоріжжя,Запорізького району, Запорізької області (Рішення № 20)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користуванняза територіальною громадою в особіДолинської сільської ради Запорізького районуЗапорізької області для  обслуговування будівлі фельдшерсько-акушерського пункту та господарських будівель та спорудвул. 8 Березня,  2а, с. Долинське,Запорізького району, Запорізької області (Рішеня № 21)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користуванняза територіальною громадою в особіДолинської сільської ради Запорізького районуЗапорізької області для  будівництва та обслуговування будівель закладів освітивул. Кузнечна,  3а, с. Розумівка,Запорізького району, Запорізької області (Рішення № 18)

Про внесення змін в рішення (Рішення № 6)

Про внесення змін в рішення  (Рішення № 5)

Про внесення змін в рішення (Рішення № 7)

Про внесення змін до рішення першої сесії сьомого скликання від   08.09. 2016 року  №  16 «Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Долинської сільської об’єднаної територіальної громади» (Рішення № 4)

Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля»  Долинської сільської ради (Рішення № 37)

Про внесення змін до штатного розпису   (Рішення № 36)

Про внесення змін до штатного розпису (Рішення № 38)

Про позачерговий ремонт покрівлі житлового будинку (Рішення № 10)

Про передачу земельних ділянокдержавної власності у комунальну власність (Рішення № 17)

Про затвердження  нової редакції Договору про надання послуг з вивезення

твердих побутових відходів (Рішення № 16)

Про надання дозволу на розробкупроекту відведення земельної ділянки      у власність для будівництва та  обслуговування     житлового будинку, господарських будівель і споруд   гр. Кріпак Валентину Володимировичу с. Хортиця, вул. Зоряна Запорізького району, Запорізької області (Рішення № 28)

Про надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування (Рішення № 8)

Про надання матеріальної допомоги (Рішення № 9)

Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансової та основної діяльності щодо фінансових питань, виданих у міжсесійний період (Рішення № 35)

Про надання дозволу на розробкупроекту відведення земельної ділянки       у власність для будівництва та  обслуговування      житлового будинку, господарських будівель і споруд  гр. Новоселовій Олександрі Володимирівні (Рішення № 27)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Олексенко Катерині Павлівнівул. Щаслива, 12, с-ще Високогірне,Запорізького району, Запорізької області. (Рішення № 25)

Про найменування нової назви вулиці в складі Обслуговуючого садівничого кооперативу «Хортиця» (Рішення № 15)

Про встановлення фактичного місця розташування  Обслуговуючого садівничого кооперативу «Хортиця» (Рішення № 14)

Про звільнення окремих категорій осібвід оплати вартості деяких адміністративних послуг яка зараховується  до місцевого бюджету Долинської сільської ради (Рішення № 11)

Про затвердження Положення про атестацію працівників  КЗ «Центр культури та дозвілля»  Долинської сільської ради (Рішення № 12)

Про внесення змін до Положення про відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Долинської сільської ради (Рішення № 13)

Про затвердження Програми  « Успішний педагог» (Рішення № 39)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для індивідуального садівництва гр. Рябенко Лідії Миколаївні Запорізька область, Запорізький район Долинська сільська рада (за межами населених пунктів)  ОСК «Художник- 2», земельна ділянка №32 (Рішення № 23)

Про затвердження  штатного розпису  КП « Долинське КГП» (Рішення № 40)

Про затвердження  штатного розпису  КП « Долинське» Долинської сільської ради (Рішення 41)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора