Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

Дата: 25.10.2019 10:44

Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.
   Учасники мають написати статтю на тему "Розвиток ринку кредитування в Україні в розрізі банків та мікрофінансових організацій" об'ємом від 2 до 3 тисяч слів.
   Матеріали треба надсилати на електронну адресу grant@mail.finance.ua з темою листа “Заявка на участь в Scholarship”.
   Розглядатимуться роботи студентів усіх українських ВНЗ з 1 по 6 курс, денного, заочного та вечірнього відділень.
Початок прийому робіт – 2 вересня.
Кінець прийому робіт – 1 листопада.
Оголошення фіналістів – 15 листопада.
Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – дізнайтеся на сайті Scholarship від Finance.ua - https://finance.ua/ua/scholarship.