Про внесення змін до рішення №37 від 22.07.2021року

……..2021 рокус. Долинське     №

Про внесення змін до рішення №37

від 22.07.2021року

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Долинська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни в Рішення дев’ятої позачергової сесії восьмого скликання№37від 22.07. 2021року  “Про надання дозволу на розробкупроекту відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Левченку Богдану Вадимовичу

вул. Івана Франка, 18,  с. Долинське» Запорізького ройону, Запорізької областіта читати в такій редакції:

1.1.Надати дозвіл гр. Левченку Богдану Вадимовичу на розробку проекту відведення земельної  ділянки  у  власність  орієнтовною  площею  0,1500 га по  вул. Л. Українки, 18, с. Долинське, Запорізького району, Запорізької області із земель населеного пункту (землі житлової та громадської забудови), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2.Зобов’язати гр.Левченка Богдана Вадимовича розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки надати на затвердження сесії Долинської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                 Богдан ФЕДЧУК