Про затвердження проєктуземлеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плахову Юрію Миколайовичу Долинська сільська рада Запорізький район Запорізька область (за межами населених пунктів)

Дата: 08.12.2021 11:41

чотирнадцятапозачергова сесія

Рішення      ПРОЄКТ

.......2021року        с. Долинське     №

Про затвердження проєктуземлеустрою

щодо відведенняземельної ділянки у власність

для ведення особистого селянського господарства

гр. Плахову Юрію Миколайовичу

Долинська сільська рада Запорізький район

Запорізька область (за межами населених пунктів)

Розглянувши заявугр. Плахова Юрія Миколайовичапро затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8635га для  ведення особистого селянського господарства у власність, кадастровий номер 2322183500:08:001:1409, яка розташована на території Долинської сільської радиЗапорізького району Запорізької області за межами населених пунктів,

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,ст.ст.12, 38,118, 121, 126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

1.Затвердити проєктземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьгр. Плахову Юрію Миколайовичу загальною площею 0,8635гадля  ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Долинської сільської радиЗапорізького району Запорізької області за межами населених пунктів.

2. Передати безоплатно у власність гр. Плахова Юрія Миколайовича  земельну ділянку загальною площею 0,8635гакадастровий номер 2322183500:08:001:1409 для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області за межами населених пунктів

3. Зобов’язати гр. Плахова Юрія Миколайовича:

3.1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.2. Виконувати вимоги, викладені у висновках служб, погоджуючи відведення земельних ділянок.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                     Богдан ФЕДЧУК