Про зміни у складі комунальної власності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Дата: 08.12.2021 11:46

ПРОЄКТ

чотирнадцята позачергова сесія

РІШЕННЯ

09.12.2021                                  с. Долинське                                            №

Про зміни у складі комунальної власності

Долинської сільської ради Запорізького

району Запорізької області

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Передати на баланс КНП «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області  з балансу Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи згідно додатку № 1.

1. Передати на баланс КЗ «Центр культури та дозвілля»  Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з балансу Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області основні засоби та малоцінні необоротні матеріальні активи згідно додатку № 2.

3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісії з питань прав людини, законності, регламенту,  депутатської діяльності і етики, планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Сільський голова                                                           Богдан Федчук