2021року с. Долинське № Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Фещенку Вячеславу Миколайович

Дата: 08.12.2021 12:21

дванадцята позачергова сесія

РішенняПРОЄКТ

2021року             с. Долинське                  №

Про надання дозволу на виготовлення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

( відновлення) меж земельної ділянки

для індивідуального садівництва

гр. Фещенку Вячеславу Миколайовичу

Розглянувши заяву гр. Фещенка Вячеслава Миколайовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,0900га для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада (за межами населених пунктів), садівниче товариство «Алюмінщик-1» земельна ділянка 62

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 12, 83, 118, 121, 122,125, 126, 186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

1. Надати дозвіл гр. Фещенку Вячеславу Миколайовичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, садівниче товариство “Алюмінщик-1”, земельна ділянка 62 за рахунок земель комунальної власності.
  2. Зобов'язати гр. Фещенка Вячеслава Миколайовича розроблену технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення індивідуального садівництва на території Долинської сільської ради Запорізького району, Запорізької області за межами населених пунктів надати на затвердження сесії Долинської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                     Богдан ФЕДЧУК