Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Замулі Галині Анатоліївні

Дата: 08.12.2021 14:27

чотирнадцятапозачергова сесія

(проєкт)

__.12.2021                                      с. Долинське                                             № ___

Розглянувши заяву гр. Замули Галини Анатоліївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “СТ “Промінь-3”, земельна ділянка № 41 за межами населених пунктів, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,40,83,118,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0575га для індивідуального садівництва гр. Замули Галини Анатоліївни, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “СТ”Промінь-3”, земельна ділянка № 41 за межами населених пунктів.
  2. Передати безоплатно у власність гр. Замулі Галині Анатоліївні земельну ділянку площею 0,0575 га кадастровий номер 2322183500:06:001:1932 для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “СТ ”Промінь-3”, земельна ділянка № 41 за межами населених пунктів.
  3. Зобов’язати гр. Замулу Галину Анатоліївну:
    1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
    2. Виконувати обов’язки власників відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                           Богдан ФЕДЧУК