Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Мартиненко Ніні Григорівні

Дата: 08.12.2021 14:28

чотирнадцятапозачергова сесія

(проєкт)

__.12.2021                                         с. Долинське                                                № ___

Розглянувши заяву гр. Мартиненко Ніни Григорівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, СТ “Урожай”, земельна ділянка № 7 за межами населених пунктів, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,40,83,118,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0473га для індивідуального садівництва гр. Мартиненко Ніни Григорівни, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, СТ ”Урожай”, земельна ділянка № 7 за межами населених пунктів.
  2. Передати безоплатно у власність гр. Мартиненко Ніні Григорівні земельну ділянку площею 0,0473 га кадастровий номер 2322183500:14:001:0716 для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, СТ ”Урожай”, земельна ділянка № 7 за межами населених пунктів.
  3. Зобов’язати гр. Мартиненко Ніну Григорівну:
    1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
    2. Виконувати обов’язки власників відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                                        Богдан ФЕДЧУК