Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Сміренко Людмилі Анатоліївні

Дата: 08.12.2021 14:30

чотирнадцятапозачергова сесія

(проєкт)

__.12.2021                                         с. Долинське                                                № ___

Розглянувши заяву гр. Сміренко Людмили Анатоліївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “С/Т “Роднік” ПО “Гамма”, земельна ділянка № 104 за межами населених пунктів, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,40,83,118,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га для індивідуального садівництва гр. Сміренко Людмили Анатоліївни, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “С/Т “Роднік” ПО “Гамма”, земельна ділянка № 104  за межами населених пунктів.
  2. Передати безоплатно у власність гр. Сміренко Людмилі Анатоліївні земельну ділянку площею 0,1000 га кадастровий номер 2322183500:13:001:0931 для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада, ОК “С/Т “Роднік” ПО “Гамма”, земельна ділянка № 104 за межами населених пунктів.
  3. Зобов’язати гр. Сміренко Людмилу Анатоліївну:
    1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
    2. Виконувати обов’язки власників відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Сільський голова                                                                                       Богдан ФЕДЧУК