A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Про затвердження проєктуземлеустрою щодо відведенняземельноїділянки у власністьдля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр.Богинській Галині Миколаївні Запорізька область Запорізький ра

Дата: 15.12.2021 15:28
Кількість переглядів: 32

 

ДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
восьмого скликання

п’ятнадцятачергова сесія  

 

РІШЕННЯ

      (проєкт)   

...2021року        с. Долинське     №

 

Про затвердження проєктуземлеустрою щодо відведенняземельноїділянки у власністьдля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

гр.Богинській Галині Миколаївні Запорізька область Запорізький район

с. Розумівка,  вул. Миру

 

Розглянувши заявугр. Богинської Галини Миколаївнипро затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1357га для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)у власність, кадастровий номер 2322188400:07:002:1129, яка розташована по вул. Миру, в с. Розумівка,  Запорізького району, Запорізької області,

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»,ст.ст.12, 38,118, 121, 126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити проєктземлеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьгр. Богинській Галині Микорлаївні загальною площею 0,1357гадля  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), розташованої по вул. Миру,  в с. Розумівка, Запорізького району, Запорізької області. 

2. Передати безоплатно у власність гр.Богинської Галини Миколаївни земельну ділянку загальною площею 0,1357гакадастровий номер 2322188400:07:002:1129 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка), розташованої по вул. Миру,  в с. Розумівка, Запорізького району, Запорізької області. 

3. Зобов’язати гр. Богинську Галину Миколаївну:

3.1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3.2. Виконувати вимоги, викладені у висновках служб, погоджуючи відведення земельних ділянок.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань  земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

Сільський голова                                                                      Богдан ФЕДЧУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора