A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Солдусовій Вікторії Вікторівні.

Дата: 15.12.2021 15:45
Кількість переглядів: 42

 

ДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

восьмого скликання

п’ятнадцята чергова сесія

 

РІШЕННЯ

(Проєкт)

_________                             с. Долинське                                             №

 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для індивідуального садівництва гр. Солдусовій Вікторії Вікторівні.

 

         Розглянувши заяву гр. Солдусової Вікторії Вікторівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для індивідуального садівництва загальною площею 0,0600га, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада за межами населених пунктів, керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,83,118,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, Долинська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0600га для індивідуального садівництва гр. Солдусовій Вікторії Вікторівні, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада за межами населених пунктів.
  2. Передати безоплатно у власність гр. Солдусовій Вікторії Вікторівни земельну ділянку площею 0,0600га кадастровий номер 2322188400:06:001:1936 для індивідуального садівництва, яка розташована за адресою: Запорізька область, Запорізький район, Долинська сільська рада за межами населених пунктів.
  3. Зобов’язати гр. Солдусову Вікторію Вікторівну:
    1. Після прийняття даного рішення оформити право власності на земельну ділянку відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.
    2. Виконувати обов’язки власників відповідно до ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

 

Сільський голова                                                                           Богдан ФЕДЧУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора