Сторінка на стадії наповнення.

ОГОЛОШЕННЯ! ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

25 квітня 2024 року відбудуться  засідання постійних комісій та  тридцять третьої позачергової  сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

11:07 24.04.2024

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник адміністративно господарського відділу Долинської сільської ради — Бакум Оксана Дмитрівна! Шановна Оксано Дмирівна, вітаємо Вас з Днем народження! Нехай всі мрії збуваються, бажання виконуються, цілі досягаються, здоров'я поліпшується! Щастя, радості і душевної гармонії, блискучих успіхів, незабутніх вражень і запаморочливих успіхів, справжнього кохання, вірних друзів та яскравої веселки емоцій!

09:00 22.04.2024

Податкова інформує!

Чи мають право органи ДПС під час воєнного стану застосовувати відповідальність за торгівлю алкогольними напоями у заборонений рішенням військового командування час доби?

09:54 09.04.2024

УВАГА!СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

28 березня 2024 року відбудуться  засідання постійних комісій та  тридцять третьої позачергової  сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

09:09 27.03.2024