Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дата: від до Скинути

Сторінка на стадії наповнення.

З 01.07.2024 збільшення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів

З 01.07.2024 збільшення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів

Увага!Про затвердження тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів  з 01.07.2024 року.!Населені пункти Долинське,Нове Запоріжжя,Канцерівка,Високогірне,Новослобідка,де здійснюється вивіз ТПВ за допомогою баків,-57 грн з проживаючого В населених пунктах Розумівка,Нижня Хортиця,Бабурка,Хортиця,де здійснюється вивіз ТАВ за допомогою пакетів,в розмірі 102 грн в місяць з двору

09:18 20.06.2024

Вручення медалі Святого великомученика Юрія Переможця!

Вручення медалі Святого великомученика Юрія Переможця!

Сьогодні,за заслуги перед Помісною українською православною церквою та побожним народом, Предстоятелем Православної церкви України Митрополитом Епіфанієм,медаллю Святого великомученика Юрія Переможця був нагороджений сільський голова Долинської громади - Федчук Богдан Михайлович!

10:07 06.06.2024

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник відділу містобудування архітектури та жилово - комунального господарства Долинської сільської ради — Чубарь Олена Олександрівна!Шановна Олено Олександрівно!Вітаємо з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися життєрадісною людиною. Бажаємо миру, щастя, любові, здоров’я та сил. Бажаємо цікавих захоплень та неймовірних успіхів у будь-яких справах. Бажаємо щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину.

10:08 29.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора