Про "ЦНАП"

Долинська сільська  рада підписала  Технічне завдання про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг із  Шведським агентством міжнародного розвитку  ( Sida), що фінансується Європейським союзом та його країнами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.  За  підтримки проекту U-LEAD сільська  рада отримала сучасне  обладнання для центру, меблі – шафи, стільці, сейфи , дивани ;  комп’ютерну техніку – для 8  робочих місць , стенди , вивіски, інформаційні знаки,   також було проведено в кілька етапів навчання спеціалістів. Завдяки міжнародній програмі U-LEAD, мешканці громади будуть мати змогу отримувати якісні послуги в сучасному центрі європейського зразка.

Також, у Центрі відкрито сучасну комфортну зону очікування для дітей , яка була облаштована за підтримки Запорізького благодійного фонду  «Єдність за майбутнє».

В Центрі працюють такі спеціалісти :

- Спеціалісти з реєстрації місця проживання, в основному офісі та на віддаленому робочому місці в с. Розумівка;

- Державний реєстратор нерухомого майна  - основний офіс ;

- Державний кадастровий реєстратор – основний офіс ;

- Державний реєстратор юридичних осіб , фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – вакансія;

Субєктами надання адміністративних послуг через Відділ «Центр надання адміністративних послуг»   є :

• Відділ земельних відносин ;
  • Відділ архітектури, містобудування та житлово- комунального господарства;
  • КУ « Центр надання соціальних послуг»

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»   знаходиться за адресою :

С. Долинське , вул.. Шкільна , 5 а .

Віддалене робоче місце знаходиться за адресою: с. Розумівка , вул.. Миру ,26.

Прийом громадян здійснюється

Пн-Чт з 8.00 до 17.00

Пт з 08.00 до 16.00

субота , неділя вихідні дні.

Попередню інформацію можна отримати за телефонами:

С. Долинське  - ( 061) 287 - 54 - 31

С. Розумівка  -  ( 061) 223 - 23 - 38