A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Відділ надання соціальних послуг

Відділ надання соціальних послуг структурний підрозділ Долинської сільської ради, створений з метою соціального захисту населення, надає соціальні послуги особам (сім’ям) в об’єднаній територіальній громаді, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги.

Основними принципами діяльності Відділу є законність, дотримання і захист прав людини, системність, комплексність, адресність та індивідуальний підхід, доступність та відкритість, добровільність вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, конфіденційність, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання послуг, дотримання державних стандартів соціальних послуг, недопущення негуманних і дискримінаційних дій щодо соціально незахищених категорій населення, які перебувають у складних життєвих обставинах.

У відділі працюють: начальник відділу – Назаренко Галина Сергіївна; фахівці із соціальної роботи: Брехер Світлана Василівна, Пилипенко Таїсія Іванівна, Резнік Олеся Олександрівна; соціальні робітники: Біла Наталя Миколаївна, Харченко Ілона Юріївна.

Фахівці із соціальної роботи виявляють осіб (сім’ї), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги та ведуть базу даних щодо них; визначають індивідуальні потреби осіб (сімей) у соціальних послугах; організовують, та надають соціальні послуги, здійснюють інші заходи, зокрема щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану осіб (сімей), які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Проводять соціально-профілактичну роботу, спрямовану на запобігання складних життєвих обставин осіб (сімей). Проводять інформаційно-просвітницьку роботу з особами (сім’ями). Соціальні робітники надають соціальну послугу - догляд вдома, до якої входить  допомога у веденні домашнього господарства - закупівля та доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, прибирання житла, прання та прасування білизни, дрібний ремонт одягу, виконання різних видів дрібних ремонтних робіт у помешканні; допомога у самообслуговуванні - допомога в особистій гігієні, заміні постільної білизни тощо; допомога при пересуванні по квартирі; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я; обробіток присадибних ділянок (не більше ніж 0,02 гектара); допомога у забезпеченні технічними засобами реабілітації; психологічна підтримка (бесіди, спілкування, мотивація до активності, консультації психолога); надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів, внесення платежів.

Завдяки співпраці з благодійними організаціями таким, як «Карітас Запоріжжя» та БФ «Надай Надію» соціально незахищені мешканці громади мають змогу отримати гуманітарну допомогу у вигляді взуття та одягу. Також однією з функцій відділу є організація оздоровлення дітей пільгових категорій. Завдяки тісній співпраці з управлінням соціального захисту населення діти щорічно направляються до закладів оздоровлення, щоб відпочити та оздоровитись під час літніх канікул.

У 2017 році за кошти сільської ради придбано 5 путівок на суму 34 тисячі 540 гривень, а у 2018 році путівок придбано на суму 79 тисяч 160 гривень також за кошти сільської ради. Фахівцями відділу здійснюється прийом громадян з питань надання матеріальних допомог та субсидій. Матеріальні допомоги надаються особам з інвалідністю, учасникам бойових дій, учасникам війни, учасникам АТО, багатодітним сім`ям, особам, які опинились в складних життєвих обставинах. Пріоритетним завданнями Відділу є допомога сім'ям, дітям, молоді та особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги. Кожен може звернутись до Відділу надання соціальних послуг. Якщо Ви потребуєте допомоги, розуміння, інформації – саме тут Ви отримаєте підтримку, допомогу, увагу та різноманітні соціальні послуги.

Контакти:

* с.Розумівка, вул. Миру,26,

* с.Долинське, вул.Шкільна, 5,

* тел.22-32-342

* e-mail: [email protected]

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора