ЦПМСД та структурні підрозділи

*Адміністративно-управлінський підрозділ   (ЦПМСД), с. Новослобідка, вул. Миру, 23/   061 287 54 18

*Бухгалтерія (ЦПМСД), с. Новослобідка, вул. Миру, 23/ 061 287 54 18

*АЗПСМ с. Долинське, вул. 8-го Бререзня, 2-А/ 061 287 54 15

*АЗПСМ с. Новослобідка, вул. Миру, 23-А/ 061 287 54 17

*АЗПСМ с. Розумівка, вул. Мельнична, 1-А/ 061 287 54 14

*Фельдшерський пункт с. Бабурка, вул. Дружня, 13/ 061 287 54 13

*Фельдшерський пункт с. Нове Запоріжжя, вул. Щаслива, 35/ 061 287 54 16

*Фельдшерський пункт с. Нижня Хортиця, вул. Поштова, 1/ 061 287 54 12

Пункт охорони здоров’я с. Високогірне, вул.Мічуріна, 6/ 061 287 54 15

Цілі діяльності підприємства

Комунальне некомерційне підприємство «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги » ДСР ЗР ЗО було створено на підставі рішення Долинської  сільської ради від 30.11.2017 № 2 «Про створення комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги » Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області .

Рішенням сесії Долинської сільської ради від 19.07.2018  року № 3 проведено реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Долинський Центр первинної медико-санітарної допомоги » Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Підприємство здійснює господарську некомерційну діяльність,спрямовану на досягнення соціальних та інших результатів.

Для реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення щороку укладається договір з Національною службою здоров'я України «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій ».

В структуру підприємства входять 3  амбулаторії загальної практики – сімейної медицини ( село Розумівка, село Долинське, село Новослобідка), 3 фельдшерські пункти ( село Нове Запоріжжя, село Нижня Хортиця, село Бабурка), 1 пункт здоров’я ( село Високогірне).

Розумівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини розташована за адресою село Розумівка ,вул. Мельнична, буд.1 –А. 061 287 54 18

Долинська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини розташована за адресою село Долинське , вул. вул. 8 березня, буд.2-а. 061 287 54 15

Новослобідська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини розташована за адресою село Новослобідка , вул. Миру ,буд. 23. 061 287 54 17

Нижньохортицький фельдшерський пункт розташований  за адресою село Нижня Хортиця, вул. вул. Поштова, буд. 1. 061 287 54 12

Бабурський фельдшерський пункт розташований  за адресою село Бабурка, вул. Дружна,буд.13. 061 287 54 13

Новозапорізький фельдшерський пункт розташований  за адресою село Нове Запоріжжя , вул. Щаслива ,буд. 35 . 061 287 54 16

Високогірненський пункт здоров’я розташований  за адресою село Високогірне , вул.Мічуріна ,буд. 6

Первинна та невідкладна медична допомога населенню Долинської ОТГ надається на безоплатній основі . В Долинській та Розумівській амбулаторіях загальної практики- сімейної медицини функціонує стоматологічний кабінет.

Ведеться активна робота в кабінеті лабораторно-діагностичних досліджень. Основну роботу лаборант проводить в Розумівській амбулаторії. В інших амбулаторіях проводиться забір зразків біологічних рідин пацієнтів та доставка санітарним транспортом до Розумівської амбулаторії.

Проводяться:

- загальний аналіз крові на автоматичному гематологічному аналізаторі

- загальний аналіз сечі на аналізаторі сечі

- біохімічний аналіз крові  на біохімічному аналізаторі

- швидкі тетсти на ВІЛ

- швидкі тести на Гепатит

- швидкі тести на вагітність

- швидкі тести на тропоніни

КНП «Долинський ЦПМСД» ДСР ЗР ЗО є виконавцем наступних програм :

• Програма з реалізації Конвенції ООН про права дитини

• Програма протидії захворювання на туберкульоз

• Програма «Цукровий та нецукровий діабет»

• Програма фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства « Долинський центр первинної  медико – санітарної допомого» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області

• Програма соціально-економічного та культурного розвитку Долинської сільської ради

• Програма забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти, культури та медицини Долинської сільської ради

• Програма безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разу амбулаторного лакування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань

Основна мета підприємства спрямована на забезпечення населення Долинської ОТГ доступною, своєчасною, якісною та ефективною медичною допомогою, медичними послугами, спрямованими на збереження, поліпшення та відновлення здоров'я населення, а також здійснення заходів по забезпеченню профілактики, діагностики і лікування хвороб, травм, отруєнь чи інших розладів здоров'я та сприяння розвитку нових форм надання медичних послуг в обсязі бюджетних асигнувань згідно чинних в Україні нормативно-правових актів.