A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Сторінка на стадії наповнення.

Здорові діти - здорова нація!

    19 квітня на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №75 Запорізької міської ради Запорізької області команда Опорного закладу загальної середньої освіти Новозапорізької школи "Калина" взяла участь у зональному етапі XVІІ Обласного конкурсу "Обери життя - 2019" з пропаганди здорового способу життя.

09:30 22.04.2019

Чистота запорука успіху!

      Довгоочікувана весна прийшла і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по благоустрою та окультуренню  прилеглих територій.

14:46 19.04.2019

"Нова українська школа"

      18 квітня  в Опорному закладі загальної середньої освіти Розумівська школа Долинської громади пройшло розширене засідання колегії Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації з питання "Реалізація концепції"Нова українська школа" в Закладах загальної середньої освіти області. Під час колегії проводилася виставка "Новий освітній простір"де педагоги,заступники голів, директора шкіл,начальники відділів освіти з усієї області змогли ознайомитися з сучасним обладнанням для початкової школи та природничо - математичних кабінетів.Засідання Колегії вела директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної ради Озерова Тетяна Ярославівна, яка розповіла про досягнення,проблеми і нові завдання створення НУШ .На засіданні також були присутні заступник голови облдержадміністрації Гугнін Едуард Анатолійович,голова Долинської сільської ради - Федчук Богдан Михайлович, заступник сільського голови з гуманітарних питань - Данільчак Галина Василівна, секретар Долинської сільської ради - Рибак Світлана Олександрівна, начальник відділу освіти , молоді та спорту Долинської сільської ради - Харченко Юлія Володимирівна.

07:54 19.04.2019

Правила безпечної поведінки на воді та біля води

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

16:22 16.04.2019

Навчаємось разом!

      Згідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік,  саме у квітні в закладах освіти проводиться День цивільного захисту. Учні закладів загальної середньої освіти Долинської ОТГ,  мали змогу пригадати, вдосконалити і продемонструвати свої знання з цивільного захисту. Всі учасники взяли участь у практичному відпрацюванні дій під час виникнення надзвичайної ситуації та по сигналу евакуювалися з приміщення школи. Єдина виховна година для учнів початкової школи у практичному вимірі перейшла в змагання: від інтелектуальних до спортивних. Для учнів середньої та старшої ланки пізнавальну лекцію підготував запрошений експерт - старший майор циклу практичної підготовки курсів УКК НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, Клімченко Віктор Миколайович. Діти, розглядаючи ситуації на прикладі з життя, дізнались про правила поводження у разі знаходження боєприпасів та їх класифікацію, а також етапи охоплення приміщення пожежею. На практичному занятті добровольці мали змогу відворити ситуації в яких потрібно користуватися засобами індивідуального захисту. Після цього учні 5-11 класів взяли участь у змаганнях з цивільного захисту, де експерти оцінили їх практичні навички, вміння та знання з данної теми. У підсумку різниця у балах між класами невелика, тому можна зробити висновок, що учні добре обізнані з питань цивільного захисту.  

10:12 16.04.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

4 – 12 квітня 2019 року в Запоріжжі відбувся ІІІ фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Вчитель інклюзивного класу».

10:58 15.04.2019

З Днем космонавтики!

      Сьогодні, 12 квітня, у світі відзначають Міжнародний день польоту людини у космос. Свято офіційно встановлене ООН у 2011 році на честь 50 річниці польоту у космос Юрія Гагаріна. В Україні в цей день відзначають День працівників ракетно-космічної галузі України. Його встановлено згідно з указом президента від 13 березня 1997 року.

09:41 12.04.2019

Вшанування пам’яті  жертв нацизму!

З метою  вшанування пам’яті  жертв нацизму, в’язнів «таборів смерті», та привернення уваги  молоді до однієї з жахливих сторінок історії Другої світової війни  в закладах культури Долинської сільської ради були проведені інформацінйо – просвітницькі та  виховні заходи, приурочені  Міжнародному дню визволення в’язнів фашистських таборів.

09:35 12.04.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора