A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Сторінка на стадії наповнення.

Подарунок для працівників культури Долинської сільської ради!

              Напередодні професійного свята працівники закладів    культури Долинської сільської ради  отримали надзвичайно приємний  подарунок: поїздку  до Запорізького обласного  академічного  українського музично – драматичного театру ім. В.Г. Магара.  Всі  присутні отримали надзвичайно позитивні  емоції від перегляду вистави на дві  дії  «Одруження» М.Гоголя.

13:44 18.11.2019

Впорядкування території біля пам’ятного знаку жертвам голодомору

До Дня пам’яті  жертв голодоморів  працівники Розумівського будинку культури та бібліотеки  разом  з учасниками художньої самодіяльності  впорядкували прилеглу території пам’ятного знаку жертвам голодомору  1932-1933 років та вшанували пам'ять покладанням квітів.

13:32 18.11.2019

Міжнародний День толерантності в закладах культури Долинської сільської ради!

                 16 листопада до Міжнародного дня толерантності в закладах культури Долинської сільської ради відбувся цикл заходів, під час якого присутні мали змогу взяти участь в  інтерактивних формах роботи, обговоренні питання про те, якими особистими якостями повинна володіти толерантна людина.

08:19 18.11.2019

Проект "Scholarship в Україні"

Це вже IV конкурс для студентів ЗВО, який ми, компанія CyberShark, ініціатори такого соціального проекту в Україні, організовуємо. Минулі конкурси цього проекту, за результатами якого студенти вже отримали свої гранти та призи, можна переглянути на сайті проекту https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

13:27 15.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора