A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дата: від до Скинути

Сторінка на стадії наповнення.

Вітаємо з Ювілеєм!

Сьогодні свій Ювілей відзначає директор КП “Долинське КГП” - Гринь Іван Олександрович!Шановний Іване Олександровичу! Прийміть наші щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо Вам нових здобутків, незгасної енергії та невтомності в повсякденній, відповідальній діяльності. Нехай Вам і надалі слугують Ваша творча енергія і життєлюбність, організаторський талант, відданість справі і високий професіоналізм. Міцного Вам здоров’я, щастя, добра, миру і благополуччя Вам і Вашій родині!

08:46 01.03.2024

До уваги осіб з інвалідністю внаслідок війни!

До уваги осіб з інвалідністю внаслідок війни! Щомісячна допомога особам з інвалідністю внаслідок війни, статус яким встановлено за безпосередню участь у зоні проведення АТО/ООС ,захисті безпеки населлення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України у розмірі:

13:15 27.02.2024

Державна екологічна інспекція повідомляє!

Державна екологічна інспекція  у Запорізькій та Херсонській області повідомляє, що у весняний період триває торгівля ранньоквітучими об’єктами рослинного світу, в тому числі рослин, занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення: підсніжник білосніжний (звичайний), білоцвіт весняний, шафран Гейфелів, черемша (цибуля ведмежа), конвалія звичайна. Збирання цих видів рослин призводить до знищення популяцій. Реалізація червонокнижних видів рослин , а також конвалії звичайної відбувається на ринках та поза їх межами.

14:00 15.02.2024

У Запоріжжі відкрився Центр з розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Наразі на території Запорізької області близько 2000 громадян мають статус безвісти зниклих під час бойових дій та на тимчасово окупованих територіях. За ініціативи Національної поліції України з метою підвищення результативності розшукових дій створена спеціалізована група у складі слідчих, оперативників кримінальної поліції, кібепроліцейських та спеціалістів -криміналістів.

08:18 15.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора