Вітаємо з Ювілеєм!

Сьогодні своє 70- річчя  відзначає головний інженер КП “Долинське КГП” - Коняхін Володимир Миколайович!  Шановний Володимире Миколайовичу! У цей ювілей прийміть сердечні побажання світла, добра і благополуччя. Нехай в душі завжди цвітуть квіти, а в житті виконуються заповітні мрії. Всіх благ Вам земних, довгої долі, бадьорого здоров’я та нових звершень. Нехай натхнення відправляє Вас на нові висоти!

14:33 30.01.2024

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ШКІЛЬНИХ КОМАНД НА УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Очільник ЗОВА Юрій Малашко побував особисто на тренуванні однієї з команд, яка завзято готується до конкурсу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». 420 учнів з 23 шкіл Запорізького регіону вже обрали види спорту, в яких будуть брати участь, та пройшли реєстрацію. Дітлахи змагатимуться у баскетболі, футзалі та спортивному орієнтуванні.

12:34 19.01.2024