Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник відділу містобудування архітектури та жилово - комунального господарства Долинської сільської ради — Чубарь Олена Олександрівна!Шановна Олено Олександрівно!Вітаємо з Днем народження! Бажаємо завжди залишатися життєрадісною людиною. Бажаємо миру, щастя, любові, здоров’я та сил. Бажаємо цікавих захоплень та неймовірних успіхів у будь-яких справах. Бажаємо щоденного натхнення та обов’язкового везіння у потрібну хвилину.

10:08 29.05.2024

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

11:41 28.05.2024

Податкова інформує!

Як знятися з податкового обліку юридичній особі, місцем реєстрації якої є тимчасово окупована територія?

11:01 14.05.2024