Увага!Перевірка систем оповіщення!

На виконання листа Департамента з питань цивільного захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації, повідомляємо, що відповідно до Положення про оргпнізацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв'язку  у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою КМУ від 27.09.017 № 733 Управління Цивільного захисту Діпропетровської обласної державної адміністрації будуть виконуватись  заходи щодо  проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Дніпропетровської області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення в населених пунктах Дніпропетровської області 02 червня 2021 року з 13.43 до 14.10.

10:12 31.05.2021

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні святкує своє 90- ліття поважна жителька Долинської громади із села Новослобідка, Козюк Любов Філатівна.Шановна Любов Філатівно! Прийміть найщиріші вітання з ювілеєм.Бажаємо міцного здоров'я, миру, сімейного благополуччя та довгих літ життя.

11:35 25.05.2021