A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля»

ВАС ВІТАЄ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  «ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ»

З любов’ю в серці  ми працюємо для вас!

 

22 грудня 2016 року рішенням сесії Долинської сільської ради був створений Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля», який діє на підставі Статуту. В Центрі працюють: директор КЗ Галушка О.А., головний бухгалтер Дума О.М.,  головний спеціаліст з клубної діяльності Деркач Я.В. та головний спеціаліст з бібліотечної справи Величко О.М.

 Центр культури здійснює методичну, культурно-просвітницьку діяльність з метою збагачення духовності населення, збереження нематеріальної культурної спадщини.

Директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка О.А. разом з учасницями танцювального гуртка

Новозапорізького БК

 

Основні завдання Центру культури на 2017 рік:

-  створення нових умов для розвитку та творчого зростання колективів художньої самодіяльності громади, виникнення нових колективів;

- пошук нових імен талановитих земляків;

- створення здорової конкуренції серед творчих колективів громади  з метою поліпшення якісного рівня виконання;

- створення бази даних по майстрам декоративно-прикладної творчості, образотворчого мистецтва  і широке їх використання у розробці туристично - привабливого іміджу громади.

В  клубних та бібліотечних закладах Долинської сільської ради  працюють талановиті творчі працівники. Вони організовують  культурне дозвілля жителів  Долинської ОТГ: проводяться святкові та урочисті концерти, присвячені новорічним, державним святам та суспільно – важливим подіям; різноманітні конкурсні програми; вечори відпочинку для молоді. Щодо збереження народних традицій, відродження українських звичаїв, обрядів проводяться театралізовані свята, ігрові та розважальні програми. Функціонують клуби за інтересами, гуртки різного направлення. Вокальні та хореографічні колективи беруть активну участь у  районних та обласний конкурсах, де займають призові місця.

Вокальний колектив «Гармонія» Розумівського БК (керівник Федчак Д.Я.) прийняли участь у обласному конкурсі творчості патріотичного спрямування «Спадщина», на якому зайняли  призове ІІ місце в номінації «Українська патріотична пісня»

Комунальному закладу   підпорядковуються  14 закладів культури, а саме: 2  будинки культури, 5 сільських клубів, 7 бібліотек та Розумівський історичний музей імені Петра Москаленка. Хочу зауважити, що після об’єднання Долинської та Розумівської сільських рад жодний заклад культури не був ліквідований, а навпаки в 2016 році запрацював новий сільський клуб та бібліотека в с.Високогірне.

Кожний клубний заклад організовує та забезпечує проведення заходів відповідно до основних напрямків роботи, передбачених перспективними планами роботи на рік. Керівники клубних установ організовують святкові та урочисті концерти, присвячені новорічним, державним святам та суспільно – важливим подіям; різноманітні конкурсні програми: «Королева Зими», «пані Україночка»,

«Супер -мама»; вечори відпочинку для молоді: «Андріївські вечорниці», «Лебеді кохання».

В клубних закладах функціонують 25 гуртків, а саме: спортивних – 7,вокальних - 7, хореографії і танцю – 5, театральні – 6. Всього в гуртковій діяльності задіяні 320 чоловік віком від 5 до 22 років.

Важливою формою роботи бібліотек є функціонування гуртків, що сприяють розвитку творчої самореалізації особистості, розширення кругозору, формування інформаційної культури та національної свідомості учасників. Тому в бібліотеках працюють 28 гуртків, а саме:

1. Народознавчі – 2

2. Краєзнавчі –5

3. Декоративно – прикладного мистецтва – 7

4. Образотворчого мистецтва – 7

5. Художнє читання – 7

В гуртковій роботі задіяні всього 177 дітей віком від 4 до 18 років.

 

Неповторне дитяче свято до Дня захисту дітей

Співочий колектив «Золота молодь»

Урочистий концерт, присвячений Дню Перемоги над фашизмом у Європі

Неповторні моменти святкування яскравих веселих колоритних свят, зафіксовані на світлинах

Артисти художньої самодіяльності Новозапорізького БК разом з директором КЗ «Центр культури та дозвілля»

Галушкою Ольгою Анатоліївною

Танцювальні колективи «Вікторія» та «Старденс» на святкуванні Івана Купала в с.Розумівка

Танцювальний колектив «Сонечко» Новозапорізького БК

Традиційна конкурсно – розважальна програма «Пані Україночка 2017» до Дня Коституції України

Урочистий мітинг, присвячений Дню Перемоги

Мастер – клас від працівників Нижньохортицького клубу та бібліотеки для гостей свята на Івана Купала

Урочистий концерт, присвячений 21 – річниці Конституції України

Святкові заходи, присвячені святу весни, краси і грації

Вокальний колектив «Гармонія» Розумівського БК

Народний колектив «Наддніпряни» Розумівсьского БК

Артисти художньої самодіяльності  Розумівського БК на заходах, присвячених 8 березня та 21-річниці Конституції України

Народне гуляння  на березі Дніпра біля с.Розумівка «Ой на Івана, ой на Купала

Важливою складовою у діяльності бібліотек є організація та  проведення різноманітних масових заходів щодо просвіти та дозвілля. У ролі  сценаристів   виступають  самі  бібліотекарі, які старанно підбирають цікавий  матеріал та впроваджують нові форми роботи з глядачами, залучаючи їх до активного спілкування, дискусій, обговорення, імпровізації.

Для популяризації бібліотечних закладів постійно ведеться робота з оновлення тематичних зон («Зона відпочинку», «Кольорова зона»), краєзнавчих куточків та майданчиків («У вінку духовної краси»), інформаційних стендів, виставок – вшанування («У війні за Україну», «майдан гідності»),  фотовиставок («Живе село –жива країна», «Селфі з книгою»); проводяться творчі акції  («Дар бібліотеці», «Подарунок солдату»); різноманітні конкурси («Знайомтесь: дуже цікава книга», «Уміло і красиво»). Також  на виконання програми «Назустріч людям» завідуючі бібліотеками  забезпечують літературою пенсіонерів та людей з фізичними вадами на дому.

Річними планами  роботи бібліотечних закладів передбачені культурно-освітні та дозвілеві заходи щодо популяризації здорового способу життя, естетичного,  екологічного та патріотичного виховання, краєзнавчої роботи. Ведеться систематична робота з залучення дітей пільгових категорій до участі у масових заходах та гуртковій роботі, особлива увага приділяється  дітям з багатодітних сімей, дітям учасників АТО, дітям – переселенцям та  дітям з особливими потребами та сиротами.

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТАК РОБІТ

Капітальний ремонт фасаду Долинського клубу за адресою: село Долинське, вул Центральна, 41 а, Запорізького району, Запорізької області.

10:09:20 11.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора