Регуляторна діяльність

План діяльності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регіляторних актів на 2022 рік

Рішення № 01  від 18.11.2021 року ""Про затвердження Плану діяльності Долинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік"

Рішення від 30 листопада 2017 року № 21 "Про  затвердження Плану діяльності Долинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

План діяльності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

План-графік з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих Долинською сільською радою Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області у 2017 році

Розпорядження від 27.12.2017 № 84 "Про організацію бухгалтерського обліку та облікову політику в Долинській сільській раді Запорізького району Запорізької області"

Рішення  від 29.10.2019   № 04 "Про затвердження Положення про оренду комунального майна  Долинської ОТГ"

План діяльності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

Рішення від 29.10.2019     № 05  "Про  затвердження Плану діяльності  Долинської сільської ради з підготовки  проектів регуляторних актів на 2020 рік"

Про затвердження  щорічного звітуСільського голови про здійснення Державної регуляторної політики Долинської сільської ради

Про  затвердження Плану діяльності Долинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік

План діяльності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік