Інформаційна довідка

Інформаційне повідомлення

Відповідно до пункту 7 Порядку надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації, з використанням електронної публічної послуги «єВідновлення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2023 р. № 381, рішенням виконавчого комітету Долинської сільської ради №64 від 07.06.2023р. «Про утворення комісії  з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України» (далі – рішення):

утворено Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (далі – Комісія);

визначено максимальну кількість членів Комісії 12 (дванадцять) осіб, в якій представників від громадськості 4 (чотири) осіб.

З метою формування персонального складу Комісії представникам громадськості необхідно до 18.08.2023 р. подати заяву про висунення кандидатури. Заява подається у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, із зазначенням у ній прізвища, власного імені, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також таких відомостей про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

- найменування;

- напрями діяльності;

- код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

- місцезнаходження;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

для фізичної особи:

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу та мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта) (за наявності);

- фактична адреса реєстрації/проживання;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом фізичної особи/представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

Важливо! Кандидатури від громадськості можуть висуватися міжнародними та громадськими організаціями, в тому числі антикорупційними, а в селах та селищах - також фізичними особами.

Подання документів здійснюється до виконавчого комітету Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області:

за адресою: 70420, Запорізька область, Запорізький район, с. Долинське, вул. Шкільна, 5-А (Чубарь Олена Олександрівна);

на , е – mail: dolinskasr@ukr.net

Уповноважена особа для прийняття документів документів – Чубарь Олена Олександрівна.

Тел. для довідок: тел. 287-54-31; е-mail:  dolinskasr@ukr.net .

До відома: У разі перевищення кількості заяв граничної чисельності представників від громадськості 4 , висунуті кандидатури включаються до складу Комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу Комісії, не дивлячись на черговість подання таких кандидатур.

Про надання кандидатур громадськості

Інформаційне повідомлення про подання заяв про висунення кандидатур від громадськості до персонального складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

10:38:23 08.09.2023