Графік роботи комісії
Дата/час засідання Порядок денний
07.09.2023/ 10:00

2) Про режим роботи комісії (Доповідач - Олена ЧУБАРЬ)

3) Різне.

11.09.2023/10:00
  1. Про надання компенсації за пошкоджений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
  2. Про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
09.10.2023/ 10:00

2) Про розгляд заяви Москаленко Т.І. Про надання компенсації за пошкоджений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

2) Про розгляд заяви Кротенко В.В. Про надання компенсації за пошкоджений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Оголошення про засідання комісії

09.10.2023/ 10:00 1) Про розгляд заяви Подкоритової С.В. про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій

09:25:07 04.10.2023

Оголошення про засідання комісії

Графік роботи комісії Дата/час засідання Порядок денний 07.09.2023/ 10:00 1) Про розподіл обов'язків між членими Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені за знищені та пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідой бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України (Далі - Комісія) (Доповідач - Олена ЧУБАРЬ)

08:39:36 08.09.2023

Оголошення про засідання комісії

Графік роботи комісії Дата/час засідання Порядок денний 11.09.2023/ 10:00 1) Про надання компенсації за пошкоджений об’єкт нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

10:04:50 04.09.2023