Увага! Оголошення!

Шановні мешканці громади! 04.09 відбудеться велике свято до Дня громади!

20:43 30.08.2021

28 серпня творчі колективи закладів культури Долинської сільської ради брали активну участь у традиційному фестивалі танцю "Широківська- fest", який проходить одинадцять років поспіль.

10:42 30.08.2021

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, учасниця війни жителька села Нове Запоріжжя - Зеленська Надія Іванівна відзначає свої 90 років! Від імені голови сільської ради - Богдана Федчука, ГО "Ветеран Долинської громади", депутатського корпусу Долинської сільської ради вітаємо Надію Іванівну з такою знаменною датою!

09:13 30.08.2021

Колектив "Тріумф" на гала-концерті в обласному методичному центрі культури і мистецтва

27 серпня хореографічний колектив "Тріумф"Новозапорізького будинку культури , керівник Болотіна Віра Сергіївна, брав участь у гала- концерті переможців обласного огляду учасників художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва, присвяченого 25 річниці Конституції України та 30 річниці Незалежності України, який відбувся на базі музично- драматичного театру імені В.Г. Магара.

08:33 30.08.2021

Вітаємо з Золотим весіллям!

Сьогодні від імені сільського голови Богдана Федчука, ГО "Ветеран Долинської громади" привітання прийняли  Рудійчук Віра Андріївна та Рудійчук Іван Олександрович, які саме сьогодні відзначають своє Золоте весілля!

11:11 28.08.2021

УВАГА!ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В ПРИМІЩЕННІ ВІДДІЛУ "ЦНАП" ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ПРИМІЩЕННІ РОЗУМІВСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ОБЛАШТУВАЛИ ТЕРМІНАЛ ДЛЯ ОПЛАТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ.

15:53 27.08.2021

ШАНОВНІ БРАТТЯ ТА СЕСТРИ ВО ХРИСТІ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!ЗАПОРОШУЄМО ВАС ПО НЕДІЛЯМ,СВЯТКОВИМ ТА ЦЕРКОВНИМ ДНЯМ НА БОГОСЛУЖІННЯ ДО ЦЕРКВИ В СЕЛІ ДОЛИНСЬКЕ. БОГОСЛУЖІННЯ ПРОВОДИТИМЕ ОТЕЦЬ РОМАН!

15:43 27.08.2021

Вітаємо з Днем народження!

26 серпня свій День народження відзначила бібліотекар КЗ "Центр культури та дозвілля" Долинської сільської ради - Яковчук Світлана Олександрівна!

15:40 27.08.2021