A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дата: від до Скинути

Перевірка навчальних закладів Долинської сільської ради!

19 серпня 2021 року, була проведена перевірка готовності навчальних закладів Долинської сільської ради, до нового 2021-2022 навчального року комісією, яку очолив голова сільської ради Федчук Богдан Михайлович. До складу робочої комісії увійшли: заступник сільського голови з гуманітарних питань -   Данільчак Галина Василівна,секретар Долинської сільської ради – Рибак Світлана Олександрівна,  начальник відділу освіти – Харченко Юлія Володиммирівна, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі Запорізької області Звєрєв Г.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Держпродспоживслужби в Запорізької області Шостак Ю.П. та фахівці відділу освіти

15:28 19.08.2021

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ БЕТОННІ РОБОТИ СТЕЛІ МУЗЕЮ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦТВА.

В рамках реалізації програми Президента України “Велика реставрація” добігають кінця роботи з влаштування нової стелі музею. Укладено два шари бетону. Зроблена двошарова гідроізоляція. Продумана система водовідведення з даху, яка не дозволить волозі потрапляти всередину будівлі. Крім основної своєї прямої функції, стеля виконуватиме роль оглядового майданчика.

08:39 17.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ У ШКОЛІ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Продовжуються роботи з оздоблення відкритого басейну Школи вищої спортивної майстерності, що в обласному центрі. Наразі крім басейну у Школі вищої спортивної майстерності буде оновлена покрівля, утеплений фасад та проведено ще багато інших робіт.

08:37 17.08.2021

КУРГАН ЄДНОСТІ ПРИЙМЕ ПЕРШИХ ГОСТЕЙ 23 СЕРПНЯ

В рамках реалізації програми Президента України “Велика реставрація” добігають кінця роботи з облаштування Кургану єдності, що біля Музею запорізького козацтва на Хортиці. 

08:36 17.08.2021

Увага,оголошення!

Шановні підприємці громади! Запрошуємо Вас 20.08.2021 року о 10:00 на діалог за участю представників Держпраці, Пенсійного фонду України, Податкової сліжби та Центру зайнятості.

15:03 16.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора