Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник адміністративно господарського відділу Долинської сільської ради — Бакум Оксана Дмитрівна! Шановна Оксано Дмирівна, вітаємо Вас з Днем народження! Нехай всі мрії збуваються, бажання виконуються, цілі досягаються, здоров'я поліпшується! Щастя, радості і душевної гармонії, блискучих успіхів, незабутніх вражень і запаморочливих успіхів, справжнього кохання, вірних друзів та яскравої веселки емоцій!

09:00 22.04.2024

Податкова інформує!

Чи мають право органи ДПС під час воєнного стану застосовувати відповідальність за торгівлю алкогольними напоями у заборонений рішенням військового командування час доби?

09:54 09.04.2024

УВАГА!СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

28 березня 2024 року відбудуться  засідання постійних комісій та  тридцять третьої позачергової  сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

09:09 27.03.2024