Дата: від до Скинути

Увага! Проводиться громадське обговорення пропозиції щодо співробітництва територіальних громад!

Керуючись статтями 11, 42, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозиції Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області  від 03 жовтня 2023 року № 01-37/3337 та пропозиції Широківської сільської ради Запорізького раойну Запорізької області від 05 вересня 2023 року № 18 щодо ініціювання свіробітнитва територіальних громад у сфері соціального, економічного захисту прав Внутрішньо переміщених осіб, у сфері надання професійної консультативної допомоги, шляхом створення консультативно-дорадчого органу - Ради з питань ввнутрішньо переміщених осіб.

10:43 06.12.2023

За підтримки Національного демократичного інституту міжнародних відносин, та Запорізького благодійного фонду «Єдність за майбутнє», в м.Івано-Франківськ, відбувся тренінг: «Гендерне орієнтоване бюджетування та механізм його впровадження на місцевому рівні». На заході були присутні представники депутатських груп «Рівні можливості» Запорізької області, представниці МФО «Київ – місто рівних можливостей». В роботі заходу, взяли участь депутатки Долинської громади: Кирпа Наталія Василівна та Біла Наталія Миколаївна.   Дякуємо директору  Запорізького благодійного фонду, Огородовій Тамарі Миколаївні, за організацію заходу, за можливість обміну досвідом,  підвищення рівня знань, та професійних компетенцій депутаток, впровадження елементів гендерного орієнтування, при створенні бюджетних програм.

08:15 17.11.2023