ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ!

СЬОГОДНІ В ПРИМІЩЕЕННІ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА ЯОМУ РОЗГЛЯДАЛИСЬ ПИТАННЯ ПРО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ 2022-2023 НАВЧАЛЬНИХ РОКІВ, РОБОТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ПРО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА СЕРПЕНЬ 2023, А ТАКОЖ БУЛИ РОЗГЛЯНУТІ ЗАЯВИ ГРОМАДЯН.

09:42 13.09.2023

Податкова служба інформує!

З метою добровільної евакуації цивільного населення до більш безпечних регіонів на заході країни Укрзалізницею за підтримки Мінінтеграції,Мінінфрастуктури та облдержадміністрації організовано безкоштовні евакуаційні перевезення потягом № 120 Запоріжжя-Львів до м.Львів та м.Хмельницький. Відправлення потягу № 120 Запоріжжя-Львів здійснюється щоденно з вокзалу Запоріжжя-1. Біль детальна інформація щодо відправлення потягу розміщена насайтіУкрзалізниці.Пасажири,які евакуюються повинні пройти реєстрацію,яка починається о 07:00 годині ранку на вокзалі Запоріжжя-1. З 15 вересня евакуація цивільного населення буде здійснюватися одним плацкартним вагоном у складі потягу № 120 Запоріжжя - Львів (кількість місць 50)

14:00 08.09.2023

Про надання кандидатур громадськості

Інформаційне повідомлення про подання заяв про висунення кандидатур від громадськості до персонального складу Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені та пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

10:38 08.09.2023

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає спеціаліст відділу “ЦНАП” Долинської сільської ради - Гарматко Любов Петрівна! Шановна Любов Петрівно! Бажаємо міцного здоров'я, найбажанішого щастя, успіху в будь-яких починаннях. Нехай удача завжди йде з Вами пліч-о-пліч, а негаразди і смуток не знайдуть дорогу до Вас і Ваших близьких. Щоб кожен день починався із сонячного настрою!  З повагою, колектив Долинської сільської ради

08:47 08.09.2023