Податкова інформує!

Які операції з підакцизними товарами не підлягають оподаткуванню акцизним податком?

10:03 21.06.2023

Стихійна торгівля – ризик для здоров’я і життя людей

Стихійна торгівля – ризик для здоров’я і життя людей Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічному добробуту населення, оскільки є потенційно небезпечною для споживача. Проблема стихійної торгівлі доволі складна. Адже йдеться про самосвідомість громадян, їх бажання чи небажання жити цивілізовано. Будь-який харчовий продукт, що реалізується «стихійно», тобто в невстановлених місцях, у приватних осіб або такий, що немає відповідного маркування, належним чином не упакований може вважатись потенційно небезпечним. Торгівля цими продуктами проводиться з грубими порушеннями вимог діючого ветеринарно-санітарного законодавства.

08:26 21.06.2023

Правила безпечної поведінки влітку!

Безпечне літо!!! Мобільна бригада "Посмішка" разом з представниками служб громади перед початком літніх канікул нагадали дітям правила безпечної поведінки. Однією з найважливіших тем було правила безпечного дозвілля на водоймах. Відповідно до цього, під час відпочинку на воді необхідно дотримуватися таких правил: не запливати за буйки, не перепливати водойми, не влаштовувати небезпечні ігри на воді, не відпливати далеко від берега, навіть на надувних матрацах та кругах, не підпливати до суден, човнів та катерів, не кататися на саморобних плотах і не подавати хибні сигнали тривоги. Представники служб також зазначили, що в Долинському під час воєнного стану немає спеціально відведених місць для дозвілля на воді, тому особливо важливо дотримуватися вищезазначених правил. Крім того, представники служб громади також нагадали дітям про інші правила безпеки, такі як пожежна та мінна безпека, Правила дорожнього руху та основи домедичної допомоги. Також було роз'яснено основні правила поведінки на водоймах та алгоритм дій при отриманні сигналу "повітряна тривога". Під час неформального спілкування діти мали можливість поділитися своїми планами і мріями про майбутнє, провести час з користю, отримати нові знання та враження. Представники служб громади залишили дітям спеціальні пам'ятки з переліком найважливіших правил безпечного дозвілля в літній період. Крім того, співробітники служб громади регулярно відвідують сім'ї та проводять профілактичні заходи із дітьми різних вікових груп, включаючи навчання дітей орієнтуватися в різноманітних життєвих ситуаціях.

13:51 19.06.2023

ДПС інформує!

Чи необхідно сплачувати суму заборгованості зі сплати єдиного внеску у разі наявності переплати?

13:16 14.06.2023