Дата: від до Скинути

Увага!Закликаємо вас утримуватись від відвідування кладовищ на період дії воєнного стану через небезпеку

Традиційно після Великодня в Україні проходять поминальні дні, українці вшановують пам'ять померлих родичів та близьких, відвідуючи кладовища. У зв'язку з військовою агресією, в Україні введено правовий режим воєнного стану, а територія Запорізького району Запорізької області на даний час перебуває в зоні можливих бойових дій. З початку військового вторгнення Запорізький район неодноразово зазнавав ракетних ударів,загинули мирні жителі, зруйновано та пошкоджено безліч житлових будинків,шкіл, дитсадків.Існують непоодинокі факти обстрілів територій кладлвищ.

12:31 19.04.2023