Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Дата: від до Скинути

З травня в Запоріжжі відкриє двері Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост».

З травня в Запоріжжі відкриє двері Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост».

З травня в Запоріжжі відкриє двері Реабілітаційний простір для ветеранів/ок Українського війська «Блокпост». У ньому ветерани та ветеранки російсько-української війни, а також їх подружжя та діти зможуть отримати кваліфіковану допомогу: ✅ знайти найлегші шляхи до соціалізації  ✅ опанувати навички створення власних стартапів  ✅ отримати спортивну реабілітацію та ще чимало іншого.  Також  в просторі навчатимуть волонтерів допомагати ветеранам/кам  та їхнім родинам у розв’язанні першочергових питань.  🇺🇦🤝🇪🇺  Над проєктом працюють ГО "Лабораторія військово-політичних досліджень і реконструкцій» і Фундація "Відкрита Литва" за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Литви . Всіляку підтримку в його реалізації в Запоріжжі надає Департамент культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА.  «Фундація "Відкрита Литва" (Open Lithuanian Foundation) покликана допомагати організаціям громадянського суспільства України, які надають необхідну підтримку ветерана/кам війни. Крім того, OLF працює над розбудовою потенціалу активних українців, що були переміщені до Литви, задля допомоги тим налагодити зв'язки з організаціями громадянського суспільства в Україні"», - пояснює директорка Фундації Сандра Адомавічутє. «Питання реінтеграції в суспільство наших захисників і захисниць виникло, починаючи з 2014 року. Тепер же ветеранів значно більше. А перед самим суспільством стоїть завдання подолання післявоєнного синдрому. Тож, «Блокпост» стане поштовхом для розгортання цілої мережі Реабілітаційних Просторів Ветеранів по всій Україні», - каже директор Департаменту Владислав Мороко.  Більше інформації щодо можливостей і умов – на офіційних платформах проєкту «Реабілітаційний простір ветеранів Українського війська «Блокпост». Спільно фінансований Європейським Союзом та Міністерством закордонних справ Литви, проєкт "Блокпост" має на меті створити систему сталої ресоціалізації українських ветеранів та членів їхніх родин. Створений у рамках проєкту постійний простір у Запоріжжі надаватиме широкий спектр соціальних послуг ветеранам та їхнім сім'ям, а також готуватиме волонтерів для роботи з ветеранською спільнотою поза межами проекту.

08:16 26.04.2024

ОГОЛОШЕННЯ! ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

ОГОЛОШЕННЯ! ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

25 квітня 2024 року відбудуться  засідання постійних комісій та  тридцять третьої позачергової  сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

11:07 24.04.2024

Вітаємо з Днем народження!

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження відзначає начальник адміністративно господарського відділу Долинської сільської ради — Бакум Оксана Дмитрівна! Шановна Оксано Дмирівна, вітаємо Вас з Днем народження! Нехай всі мрії збуваються, бажання виконуються, цілі досягаються, здоров'я поліпшується! Щастя, радості і душевної гармонії, блискучих успіхів, незабутніх вражень і запаморочливих успіхів, справжнього кохання, вірних друзів та яскравої веселки емоцій!

09:00 22.04.2024

Податкова інформує!

Податкова інформує!

Чи мають право органи ДПС під час воєнного стану застосовувати відповідальність за торгівлю алкогольними напоями у заборонений рішенням військового командування час доби?

09:54 09.04.2024

УВАГА!СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

УВАГА!СКЛИКАННЯ СЕСІЇ!

28 березня 2024 року відбудуться  засідання постійних комісій та  тридцять третьої позачергової  сесії восьмого скликання Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

09:09 27.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора