Допомога від обласного депутата Передерія О. Г.

Депутат Запорізької обласної ради Передерій Олександр Григорович  передав портфелі та канцелярські приладдя для учнів незахищених категорій , які вперше йдуть до школи.Висловлюємо слова вдячності Олександру Григоровичу за допомогу  яку він постійно надає жителям нашої громади.Бажаємо міцного здоров'я, миру і благополуччя.

17:50 21.08.2021

Зустріч приватних підприємців.

20.08.2021 року о 10:00 в приміщенні Долинської сільської ради  відбувся діалог за участю голови сільської ради -Богдана Федчука, заступника сільського голови  з гуманітарних питань - Галини Данільчак, секретаря сільської ради - Світлани Рибак, представників Держпраці, Пенсійного фонду України, Податкової сліжби та Центру зайнятості.

15:41 20.08.2021

Перевірка навчальних закладів Долинської сільської ради!

19 серпня 2021 року, була проведена перевірка готовності навчальних закладів Долинської сільської ради, до нового 2021-2022 навчального року комісією, яку очолив голова сільської ради Федчук Богдан Михайлович. До складу робочої комісії увійшли: заступник сільського голови з гуманітарних питань -   Данільчак Галина Василівна,секретар Долинської сільської ради – Рибак Світлана Олександрівна,  начальник відділу освіти – Харченко Юлія Володиммирівна, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі Запорізької області Звєрєв Г.В., головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Запорізького районного управління Держпродспоживслужби в Запорізької області Шостак Ю.П. та фахівці відділу освіти

15:28 19.08.2021

ЗАВЕРШУЮТЬСЯ БЕТОННІ РОБОТИ СТЕЛІ МУЗЕЮ ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦТВА.

В рамках реалізації програми Президента України “Велика реставрація” добігають кінця роботи з влаштування нової стелі музею. Укладено два шари бетону. Зроблена двошарова гідроізоляція. Продумана система водовідведення з даху, яка не дозволить волозі потрапляти всередину будівлі. Крім основної своєї прямої функції, стеля виконуватиме роль оглядового майданчика.

08:39 17.08.2021