В громаді пройшов феєричний концерт, присвячений 8-му Березня. ФОТО

Дата: 06.03.2018 19:54
Кількість переглядів: 1903

6 березня, в Долинському сільському клубі відбувся феєричний концерт присвячений Міжнародному жіночому дню – 8-му березня.

Фото без описуСвято, яке було організовано силами працівників культури Долинської громади пройшло на «ура».

На сцені Долинського клубу можна було побачити і маленьких зірочок з дитячих садків, і більш поважних персон з колективу «Золота молодь».

Перші привітання зі святом були сказані головою Долинської громади Богданом Федчуком і головою громадської організації «Ветеран Долинської громади» Віктором Біликом.

Фото без описуГолова Долинської сільської ради Богдан Федчук

Фото без описуГолова ГО "Ветеран Долинської громади" Віктор Білик

Після майже двочасового заходу, з рук ведучої концерту - директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Ольги Галушки, артисти отримали солодкі подарунки. На останок, на добру згадку артисти зробили святкове селфі з головою громади Богданом Федчуком.

Побажання сільського голови