Каша для жінок та "Ранкова пошта" з Карлсоном: як в "Казці" малюки 8-березня святкували

Дата: 13.03.2018 07:54

Напередодні, жіночого свята в садочку «Казка» пройшли два ранки присвячені найріднішим людям - матусям та бабусям.

Молодша група закликала весну піснями і танцями.

Дівчата молодшої групи перевтілилися балеринок і виконували рухи справжніх танцівниць. Також дівчата показали, ким хочуть бути коли виростуть у виставі «Коли буду мамою». Хлопці вразили своїм танком «Кухарики», де наварили багато каші для всіх жінок.

В старшій групі, всі матусі, бабусі та гості свята опинилися на телепередачі «Ранкова пошта», де ведучим був чудовий та веселий Карлсон (Ірина Федорівна Загута). Активну участь у цьому ТВ-шоу приймали і діти. Своїми таночками, піснями та сценками малюки розважали та вітали своїх матусь та бабусь, дарували гарний настрій та любов найріднішим людям.

>>> Більше фото дивіться ТУТ

*Танок "Весняна фантазія"

*Танок "Веселі кухарі"

Фото без описуФото без опису* Танок "Джентельменів"