В Розумівці пройшли урочисті заходи до Дня визволення села

Дата: 28.11.2017 08:21
Кількість переглядів: 1900

27 листопада, біля Розумівського будинку культури відбувся урочистий мітинг присвячений Дню визволення села Розумівки від німецько-фашистських загарбників.

74 роки промайнуло від того зловісного часу, та події Другої світової війни й досі не забуті односельцями. Печуть ранами в душах учасників війни та бойових дій, дітей війни та односельчан.

В заході прийняли участь староста Розумівського старостинського округу Богоутдінова Наталя Миколаївна, педагогічний та учнівський колективи Розумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів школи та вихованці ДНЗ «Казка» разом з вихователями.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто визволяв наше село від ворога у роки Другої світової війни та тими, хто у наш час віддав своє життя  за незалежність та територіальну цілість України в зоні проведення АТО. Після урочистості відбулося покладання квітів до меморіалів.