Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Представники благодійних організацій назвали Долинську громаду - золотою жилою

Дата: 13.11.2017 09:01
Кількість переглядів: 824

На днях в Долинському сільському клубі відбулась довгоочікувана зустріч між співробітниками сільської ради та представниками благодійних організацій.

Фото без описуТрохи історії. Пару тижнів тому, голова Долинської сільської ради Богдан Федчук з начальниками відділів сільради та староста Розумовського старостинського округу Наталія Богоутдінова побували на семінарі, організованому керівництвом благодійної організації БФ «Карітас Україна» і БФ «Надай надію».

Фото без описуНа першій зустрічі, працівників сільради познайомили з таким поняттям як «гранти», і їх користю для громади. Щоб дізнатися більше інформації про нові можливості для громади, і закріпити дружбу між благодійниками та Долинської ОТГ, їх запросили в гості.

Нова зустріч пройшла жваво і цікаво. Представники «Карітасу» та фонду «Надай надію» розповіли про свої можливості, а також, чим вони можуть бути корисні для Долинської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗгідно слів виступаючих - Долинська ОТГ є золотою жилою: населені пункти громади освітлені та газифіковані, а також знаходяться в безпосередній близькості до обласного центру, саме цей фактор може залучити на територію громади бізнес із Запоріжжя.

Фото без описуФото без описуПитань до виступаючих було дуже багато, але навіть після закінчення зустрічі, ще протягом довго часу, благодійники продовжували консультувати представників Долинської громади…

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора