"Доступні ліки": Центр первинної медико-санітарної  допомоги інформує

Дата: 01.03.2018 09:02

Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області інформує населення Долинської громади щодо Урядової програми «Доступні ліки».

Фото без описуФото з сайта boyarka-inform.com

Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсація) поширюється на сердцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ (2) типу та бронхіальну астму.

Отримати рецепт можливо через свого сімейного лікаря за місцем проживання, кожного робочого дня з 8-00 до 12-00 (понеділок –п’ятниця).

Реалізація лікарських засобів за Урядовою програмою «Доступні ліки» відбувається в аптеці «Санте», вул.Лікарняна, 18, м.Запоріжжя (поліклініка КЗ «ЗЦРЛ» ЗРР ЗО) на 1-му поверсі, напроти реєстратури) з 8-00 до 16-00.

Покрокова інструкція, як отримати ліки за урядовою програмою «Доступні ліки»:

1.Зверніться в свою амбулаторію до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.

2.Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки», на даний час це аптека «Санте», вул. Лікарняна, 18, приміщення поліклініки ЗЦРЛ, з 8-00 до 16-00)

3.Отримайте ліки безоплатно або з частковою доплатою за рецептом.

Нагадуємо, що вартість ліків повністю або частково оплачує держава!.

Довідки можна отримати за телефонами:

*Долинська АЗПСМ – 287-54-26

*Розумівська АЗПСМ – 223-23-16