В біді не залишили: Директор КП "Долинське" розповів як рятували село Нове Запоріжжя

Дата: 14.07.2017 09:24

Нещодавно, мешканці одного з населених пунктів Долинської громади опинились на грані комунального колапсу: в Новому Запоріжжі пропала вода в кранах.

Директор КП "Долинське" Юрій Мироненко
Як розповів сайту http://dolynska.gromada.org.ua/ директор КП "Долинське" Юрій Мироненко: " 12 липня, біля 17:00, до КП "Долинське" надійшла інформація, що в районі зупинки біля Нового Запоріжжя  стався порив центральної водогінної труби, що йде до водонапірної вежі цього населеного пункту. З перших хвилин комунального лиха розпочалися аварійно-відновлювальні роботи з залученням спецтехніки. В результаті чого, майже за добу аварійна ділянка, з її запірною апаратурою була відновлена. Та вже 13 липня, в другій половині дня, мешканці села Нове Запоріжжя мали змогу відчути знову комунальне благо.

Хочу подякувати працівникам КП "Долинське", та підприємствам, які не залишились байдужими до екологічного лиха, та надали спецтехніку.

ДИВІТЬСЯ ТА ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: >>> Фотофакт: КП "Долинське" отримало нового "мисливця за сміттям"