Танок від сніжинок та байки від викрадачів Буратіно, або як казкарі Новий рік відсвяткували. ФОТО

Дата: 03.01.2018 09:38

В старшій та молодшій групі дитячого садка "Казка" відбулися новорічні свята біля красуні ялинки.
Фото без описуПрисутні були в захваті від пісень та хороводів маленьких артистів, від байок кота Базіліо та ліси Аліси, а також, від іграшкового флешмобу. В свою чергу діти могли обміняти свій продекламований вірш на подарунки у діда Мороза та Снігуроньки.

Фото без описуФото без опису
Як розповіли сайту Долинської громади вихователі "Казки", які були в ролі казкових героїв - свято сподабалось всім і батькам і малюкам.

Фото без описуВихователі дитячого садку "Казка" дякують всім акторам і маленьким, і більшим за чудовий новорічний настрій, батькам за підтримку та підготовку костюмів, працівникам культури - за час та натхнення, а керівництву - за увагу та подарунки.