День файних подарунків: Школярі раділи автобусам, а лікарі - девайсам.ФОТО

Дата: 28.10.2017 09:52

Остання п'ятниця жовтня видалась багатою на подарунки для мешканців Долинської громади. Так, дві школи громади отримали довгоочікуванні автобуси, а лікарі Розумівської амбулаторі зраділи новенькій компютерній техніці, яка була презентована їм з рук голови Долинської сільської ради Богдана Федчука.

Фото без описуНовозапорізька школа

Фото без описуМалеча та викладачі в очікуванні подарунка

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуЗаступник голови Долинської сільської ради Галина Данільчак та в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Юлія Харченко.

Фото без описуФото без опису Фото без описуДолинський голова Богдан Федчук розповів малечі та викладачам, що за такий подарунок слід подякувати не тількі сільській раді, но і депутатському корпусу.

Розумівська школа також не залишилась без подарунка.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Директор Розумівської ЗОШ Тетяна Москаленко отримує ключі від автобуса з рук голови Долинської громади Богдана Федчука

Розумівська амбулаторія отримує новеньку комп'ютерну техніку.

Фото без описуФото без описуФото без опису