A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фоторепортаж: Перший раз в перший клас, або як малюків громади в першокласники приймали

Дата: 01.09.2017 13:57
Кількість переглядів: 1115

Ані хмари,ані дощ не змогли завадити проведенню найочікуванішого свята цієї осіні - Першого дзвоника. Так, місцем проведення свята в Розумівці було обрано спортивний зал школи, а в Новому Запоріжжі - сільський клуб. 

Свято в Розумівці

Як і планувалось раніше, свято розпочалося у восьмій годині ранку, хоча за півгодини до початку святкування спортивний зал вже був заповнений вщент. 

Поки в залі школярики проводили генеральну репетицію свого запального танцю, матусі діставали з кишень фотоаппарати, а татусі телефони або відеокамери.

Звісно, на свято завітали і шановні гості з Долинської сільради Богдан Федчук і начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Данільчак. 

Не обійшлось свято без пісень та танців. Найбільше присутніх вразив танок малюків з дитсадочка "Казка". "Вісім маленьких гномиків" присвятили танок з кульками самим молодшим школярикам - першоклашкам.

По завешенню свята, вчителя отримали силу силену квітів, а першокласники  - робочі місця і першовересневу фотосесію.

Свято в Новому Запоріжжі

Якби не свято 1 дзвоника, було враження, що до населеного пункту приїздять якісь відомі зірки, і сільський клуб заповнили їх фанати. Але ні, єдиними зірками, не менш відомими в Новому Запоріжжі, і в кожному родиному колі сьогодні стали малюки, які перший раз переступили поріг школи.

Окрім пісень та танців, малюкам-першокласникам було подаровано скриньку зі знаннями та ключ від неї. А далі все за планом: малюки обирали собі парти, а матусі та татусі зібрались в оновленій після ремонту столовій для зясування шкільник питань.

В очікуванні нових знань і відкриттів


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора