Зі святом Вас, веселі балагури: Працівники культури громади відзначили своє професійне свято

Дата: 09.11.2017 10:04

8 листопада 2017 року, в с.Долинське відбулось свято до Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Фото з сайту zotic.zp.ua

Захід проходив в сільському клубі, де зібрались працівники всіх закладів культури Долинської сільської ради. На свято також завітали представники сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту, місцевих закладів освіти, Долинської амбулаторії та комунальних підприємств громади.

В цей день, на свою честь працівники культури почули оду від директора КЗ"Центр культури і дозвілля" Ольги Галушки, а також привітання зі святом від голови Долинської сільської ради Богдана Федчука. Але це ще не все...

Найбільшим подарунком став виступ Козацького ансамблю пісні і танцю "Запорожці", який є одним із базових колективів Запорізької обласної філармонії.

Фото: