A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

В громаді проходять заходи присвячені Дню людей похилого віку.Фото

Дата: 30.09.2017 10:05
Кількість переглядів: 1370

29 вересня, майже двісті представників поважного віку зібрались під дахами освітньо-культурних закладів громади, щоб відсвяткувати День людей похилого віку. Не дивлячись на те, що офіційна дата свята припадає на 1 жовтня, працівники відділу освіти, молоді та спорту, КЗ «Культури і дозвілля», а також Долинської сільської ради вирішили заздалегідь поздоровити поважних мешканців громади зі святом.

Святкова «хода» розпочалася з Нижньохортицького клубу. Там, на гостей з Долинської сільської ради чекали 45 нижньохортичан.

Вислухавші щірі привітання з нагоди свята від голови Долинської сільської ради Богдан Федчука, а також від поважних місцевих мешканців, бабусі та дідусі насолоджувалися піснями, віршами та танцями від маленьких мешканців Нижньої Хортиці.

Маленькі бабусі з Нижньої Хортиці

В оновленій столовій Розумівської ЗОШ на голову громади чекали більше ста двадцяти пенсіонерів та ветеранів, а також художні та танцювальні колективи Розумівського БК.

Не забарившись з привітальним словом, Богдан Федчук розповів про добрі справи, які відбулись від дня створення громади: освітлення вулиць, асфальтування доріг тощо. Голова сільради також анонсував створення на території Долинської громади ветеранської організації.

Також привітати зі святом своїх односельців вирішив і Олександр Васильович Старченко.  Почувши в 1943 році пісню «Котелок», Олександр Старченко вирішив її відтворити на сцені Розумівської школи. Односельці підтримали свого «Утьосова» бурхливими оплесками.

Розумівський Утьосов - Олександр Васильович Старченко

Ще фото зі свята в розумівській школі:

30 вересня святкові заходи для людей похилого віку відбулись в Новому Запоріжжі, Новослобідці та Високогірному.

 

Привітання жителів села Нове Запоріжжя від голови Долинської сільської ради Федчука Б.М.

В Новозапорізькому БК відбувся святковий  захід під назвою «Іде на зустріч юним – мудрість сивочола», на якому звучали слова привітань та вдячності людям поважного віку за їхній досвід та мудрість, яку вони передають нам, молодим поколінням, за їхню турботу та настанови, допомогу і підтримку.

Жителі  поважного віку села Нове Запоріжжя

Дня глядачів лунали їх улюблені пісні, у виконанні Могильницької Вероніки та гостя з села Широке Данілевича Сергія. 

Вероніка Могильницька виконує пісню  «Україна»

Данілевич Сергій (с.Широке) виконує музичні заявки присутніх глядачів

Гарний настрій та святкову атмосферу створювали танцювальні колективи «Сонечко», «Вікторія» та «Мегастар», які виконували сучасні українські композиції. 

Танцювальні колективи «Сонечко» та «Вікторія» виконують сучасну композицію «Я люблю Україну свою»

Танцювальний колектив «Вікторія» з композицією «Чарівний світ бабусиної казки»

Вітали зі святом бабусь та дідусів маленькі артисти Новозапорізького БК та Любов Корнієнко з с.Долинське, які декламували вірші.

Привітання від маленьких артистів Новозапорізького БК: Самелюка Микити, Гринь Люди, Гринь Насті, Муравйової Кароліни та Рибалко Жені

Привітання  від Корнієнко Любові (с.Долинське)

Святковий концерт завершився музичною композицією «Українське попурі», яку виконали директор Новозапоріьзкого БК Самелюк Т.С. та завідуюча Новозапорізькою бібліотекою Заруденська Л.В.

«Українське попурі» у виконанні директора Новозапорізького БК Самелюк Т.С. та завідуючої Новозапорізькою бібліотекою Заруденською Л.В. та танцювального колективу «Мегастар»

У Новозапорізькому БК функціонувала фотовиставка світлих, які принесли жителі села під назвою «Коли були ми молодими».

В Новослобідському клубі також відбувся святковий захід для людей поважного віку. Для всіх присутніх виступали артисти художньої самодіяльності Розумівського БК, які виконували веселі українські пісні, танцювали запальні танці та вітали зі святом. А керівник колективу Розумівського БК Федчак Д.Я.  виконував на баяні всім відомі улюблені пісні.

Святковий захід «Сивина на скронях – молодість в душі» до Дня поважного віку відбувся в  Високогірненському  клубі

Люди пенсійного віку, які були присутні на святкових заходах висловлюють щиру подяку голові Долинської сільської ради Федчуку Б.М. за повагу, турботу та небайдужість до старшого покоління.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора