Район в шоці: Спортсмени з Розумівки довели, що є одними з найкращих

Дата: 20.03.2018 10:19

17 лютого в тренажерній залі Запорізької РДА пройшли змагання третього етапу Спартакіади. Наші хлопці та дівчина знову переконали Запорізькій район в тому, що Розумівка Долинської сільської ради є одним з найкращих спортивних населених пунктів району!!!

Разом, після третього етапу і 8 видів Спартакіади з загальною сумою 140 балів, наші спортсмени посідають ІІ сходинку командного заліку і впритул наблизились до Відрадного, у якого 141 бал.

Шашки:
1 місце - Марина Іпатова,
1 місце – Самвел Балаян,
2 місце - Ігор  Федчинок
Канат:
2 місце - Андрей Демянюк, В'ячеслав Старченко, Володимир Прокопенко, Богдан Левченко, Дмитро Костюченко!!!
Гирі:
1 місце - Олександр Попцов,
3 місце - Андрій Дем'янюк,
3 місце - Валентин Шевченко.

Не вистачає слів вдячності нашим спортсменам! Єдина дівчина Марина Іпатова знов довела, що є №1 в жіночих шашках!

Чоловічі шашки також не віддаємо в районі:))) Самвел Балаян знову №1, а Ігор Федченок – №2.
Хлопці з канатом поступилися лише у фіналі, і посіли друге місце.
"Богатирі-гирьовики" також довели, що є одними з найкращіх. Так Олександр Попцов отримав «золото», а Валентин  Шевченко и Андрій Дем’янюк – «бронзу».
Дякуємо спортсменам за час, який вони знайшли для участі в змаганнях, та бажання, показати - що Спорт живий, та потребує до себе уваги. Ви є прикладом для наслідування, який повинні переймати діти та дорослі, чоловіки та жінки! Наші спортсмени-наша гордість!!!

Автор: Роман Ленський

Фото без описуФото без опису