УВАГА: в Запорізькій області оголошено штормове попередження

Дата: 22.01.2018 10:24

До списку регіонів, в яких очікується погіршення погодних умов потрапив і наш, Запорізький. Як передає сайт ДСНС у Запорізькій області, 22 та 23 січня місцями на території Запорізької області очікується ожеледь, хуртовини, налипання мокрого снігу, ожеледиця, пориви північно-східного вітру вночі до 15-20 м/с, вдень до 19-24 м/с, вдень сильні опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу.

23 січня впродовж доби сильні опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу.

Фото без описуПрогноз погоди на 22 січня 2018 року по Запорізькій області

Хмарно, вночі опади, вдень сильні опади, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, хуртовини, вітер північно-східний 7-12 м/с, вночі місцями 15-20 м/с, вдень пориви 19-24 м/с, температура повітря вночі 2-7о морозу, вдень 0-5о морозу.

Прогноз погоди на 23 - 24 січня 2018 року по Запорізькій області

23 січня – Хмарно, вночі сильний сніг, вдень сильний мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, ожеледиця, хуртовини, вітер північно-східний    9-14 м/с, пориви 19-24  м/с, температура повітря вночі 4-9о морозу, вдень від 1о тепла до 4о морозу.

24 січня– Хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів,  ожеледиця, хуртовини, вітер північно-східний 7-12 м/с, місцями пориви    15-20 м/с, температура повітря вночі 9-14о морозу, вдень 4-9о морозу.

Доречі, погіршення погодних умов очікується ще у Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій і Луганській областях, передає 5 канал.