Діти Долинського завітали на "Фруктову карусель"

Дата: 12.09.2017 11:10

Барвистий вересень приніс нам щедрий урожай. Про те, що вродило цьогоріч у наших садах, діти молодшого шкільного віку та дошкільнята дізналися, завітавши до Долинської сільської бібліотеки на уїк-енд «Фруктова карусель».

Фото без описуТут вони дізналися багато цікавого про найбільшу ягоду – кавун, почули, чим корисні фрукти, відгадували загадки про фрукти та ягоди, малювали ті з них, які найбільше полюбляють, знаходили пару для кожного підноса з фруктами.

Фото без описуА ще грали в рухливу гру «У садку» та допомагали розгубленій Марійці розкласти плоди в потрібні кошики. Закінчилася зустріч смакуванням соковитими плодами із наших садів.

Завідуюча Долинською бібліотекою Яковчук Світлана Олександрівна