31-й річниці Чорнобильської катастрофи присвячується...

Дата: 27.04.2017 11:11

Ми атомні заложники прогресу.
Вже в нас нема ні лісу, ні небес.
Так і живем од стресу і до стресу,
Абетку смерті маємо – АЕС.
Л. Костенко

Фото з сайту disgustingmen.com

З нагоди вшанування 31-річниці Чорнобильської катастрофи в закладах культури Долинської сільської ради були проведені заходи: години пам’яті «Пам’ятаймо Чорнобиль люди», «Ціною життя»; уроки мужності «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС», «Із чорнобильського вогню в безсмертя»; книжкові та інформаційні виставки «Біль і тривоги Чорнобиля», «Чорнобиль не має минулого часу», «А думалось, що атом той слухняний».

На фото: Заходи в Розумівському БК

Працівники Новозапорізького БК сумісно з Новозапорізькою ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали героя - ліквідатора Пліса Володимира Васильовича (с.Нове Запоріжжя).
Також працівники Бабурської бібліотеки відвідали та вручили подяку герою - ліквідатору Місюрі Олександру Володимировичу (с.Бабурка).

На фото: герой-ліквідатор Місюра Олександр Володимирович