Згадаємо Василя Сергієнка...

Дата: 15.05.2017 12:21

На минулому тижні в закладах культури Долинської сільської ради відбулися заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героя України Василя Сергієнка, а саме: перегляд та обговорення фільму  "Через тернії до зірок" про життя,  громадсько - політичну діяльність та подвиг  В.Сергієнка.

Нове Запоріжжя

Нижня Хортиця

Розумівка

Довідка: Василь Миколайович Сергієнко (нар. 23 квітня 1956 — пом. 4 квітня 2014) — український журналіст, поет, соціолог, громадський діяч, Герой України. Помер через катування.

* У Запоріжжі на його ім'я перейменовано вулицю. Колишня вулиця Задніпровська отримала назву вул. Василя Сергієнка.

* На території Класичного приватного університету, при вході до інституту права імені В. Сташиса 22 квітня 2017 року урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка (Вікіпедія).