A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Вітаємо: Вчителька з Розумівської ЗОШ стала переможцем обласної виставки

Дата: 12.05.2017 12:49
Кількість переглядів: 895

За результатами огляду обласної виставки «Освіта Запорізького краю-2017» та на підставі рішення журі (наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 04.05.2017 № 0366 «Про підсумки проведення обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017») визнано переможцем Білоус Людмилу Миколаївну, Розумівська ЗОШ I-III ступенів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, тема досвіду "Використання технології візуалізації на уроках історії як способу підвищення його ефективності та розвитку пізнавальних інтересів учнів".

 Дипломантами  стали педагоги:

* Семенюк Неоніла Віталіївна, Новозапорізька ЗОШ І – ІІІ ступненів Долинської сільської ради,

- тема досвіду: «Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі»
* Назаренко Світлана Петрівна, Розумівська ЗОШ I-III ступенів Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області,

- тема досвіду «Професійна діяльність педагога в інноваційному навчально-виховному закладі».


17.05.2017 з 9.00 до 14.30 на базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР ІІ тур обласної виставки «Освіта Запорізького краю – 2017» у форматі майстер-класів свій досвід роботи буде презентувати Білоус Л.М., а 19.05.2017 в приміщенні Запорізької обласної ради буде розміщена стендова презентація конкурсної роботи  в обласній виставці «Освіта Запорізького краю – 2017», та урочисте нагородження переможців за І місце під час проведення «Дня освіти в обласній раді».

Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради щиро вітає Людмилу Миколаївну з перемогою та бажає творчих успіхів. 

P.S. Як ми писали вже раніше, в кінці квітня Людмила Миколаївна Білоус стала переможцем Всеукраїнського конкурсу з використання ІКТ в загальноосвітніх навчальних закладах.

>>> Ми у Facebook

>>> Ми Vkontakte


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора