Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Фоторепортаж: Як в Долинській громаді День захисту дітей проходив

Дата: 01.06.2017 13:23
Кількість переглядів: 967

В перший день літа, 1 червня весь світ відмічає День захисту дітей. До цієї чудової традиції долучились представники виконкому та закладів культури і освіти Долинської сільської ради. 

Фото без опису* До малечі в Новозапорізький клуб завітали Мері Поппінс і Пеппі Довга Панчоха. Доречі остання, на свято приїхала зі своїм новеньким ID-паспортом:).

Фото без опису

Фото без опису

Пеппі Довга Панчоха

Фото без опису

Мері Поппінс

* А до Долинської бібліотеки зі святковим візитом приїхав улюбленець малюків Лунтік, але "передавши свої повноваження ведучого свята" головному бібліотекарю Долинського Світлані Яковчук, рожеве створіння просиділо все свято в своєму рожевому шатрі.

Фото без опису

Деколи до нього заглядали малюки, яких цікавили кольорові книжки та журнали, які Лунтік привіз із собою.

Фото без опису

Разом з Лунтіком, прибула і стара бабця, яка намагалась дітям продати квіти:)

Фото без опису

Але не квіти були головними. На майданчику біля бібліотеки, на дітей чекав найбільший сюрпиз, який для них приготували Долинська сільська рада і КЗ "Центр культури і дозвілля". Нові хулапупи і м'ячі, теннісні ракетки і дитячі набори для боулінгу, а також скакалки і бадмінтонні набори - все це чекало на своїх маленьких спортсменів (доречі, діти інших населених пунктів громади, в якийх пройшло свято, також отримали такі подарунки -авт.).  

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуПриймання присяги. Малюки присягнули будуть слухняними влітку і допомогати батькам. 

* Долинський дитячий садок "Мрія" обійшовся без всіляких новомодних музикантів і артистів. Малюки порахували, що і самі в змозі провести свято на найвищому рівні. І не помилились. 

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Спочатку дітлахи прийняли участь в святковій фотосесії. Далі були сформовані творчі колективи танцюристів і поетів, а разом із ними був створений музічний бойс-герлс-бенд зі своїм "молодим, але вже досвідченним" диригентом. 

Фото без описуФото без описуПоетичне тріоФото без опису

Молодий, але вже досвдченний диригент:)

Малий керівник бенду всіляк намагався пояснити своїм "підлеглим" "яка нота після якої їде". Свій номер малюки виконали бездоганно:)

Після виступів, малюки прийняли участь в різноманітних конкурсах і естафетах.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Свято пройшло на "ура". 

Також весело День захисту дітей відсвяткували і в Розумівці. Свято прошло біля будинку культури. Малюкам випала чудова нагода поспілкуватися з клоуном і залишити свій автограф на асфальті кольоровими крейдами.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Більше фото дивіться в нашій Фотогалереї


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора