Обираємо професію: школярі відвідали АТ «Мотор-Січ»

Дата: 11.12.2017 13:32

8 грудня, учні 10 та 11 класів Розумівської школи відвідали підприємство АТ «Мотор Січ», де мали змогу познайомитися з виробничим процесом моторобудівництва у механічному, випробувальному та складальному цехах.

Навчальна екскурсія шкільної молоді на підприємство – це важливий захід для розширення знань, уявлень про професії, підприємство, для більш усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії, орієнтації на затребувані робітничі професії, отримання високої кваліфікації.

На підприємстві молодь познайомилася з будовою сучасних двигунів, та побачила на власні очі весь кропіткий та надскладний завершальний процес будови авіадвигуна. Також молодь мала змогу поспілкуватися зі спеціалістами цього цеху.

Підсумовуючи отримані враження, підкреслюємо важливість знайомства шкільної молоді з кращими практиками організації виробничих процесів, які створюють основу вітчизняного промислового потенціалу.

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту