Красиві і талановиті: Колективи Долинської сільради взяли участь у конкурсі "Спадщина - 2018". ФОТО

Дата: 15.03.2018 14:06

Нещодавно, 6 талановитих  вокальних і танцювальних колективів  Долинської сільської ради прийняли участь у зональному турі  обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина - 2018», який відбувся на базі КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР. Наші колективи представили надзвичайно яскраві та колоритні українські танцювальні композиції та пісні у різних номінаціях.

В номінації «Сучасна українська хореографія» змагалися колектив «Вікторія» Новозапорізького будинку культури (керівник Деркач Я.В.), які презентували на огляд поважного журі танцювальну композицію «Тече вода».

Також в цій номінації виступили дівчатка з  колективу «Живчики» Високогірненського сільського клубу (керівник Болотіна В.С.), які виконали запальну танцювальну композицію «Василина».

Неповторну патріотичну танцювальну композицію «Годі, браття, сумувати» підготували та відмінно виконали учасниці  колективу «Фаворит» Розумівського будинку культури (керівник Бібік О.В.).

В номінації «Сучасна українська хореографія» виступили і танцювальний колектив «Мегастар» Новозапорізького будинку культури (керівник Деркач Я.В.), які підготували колоритний виступ «Чарівні україночки».

Для новоствореного танцювального колективу «Тріумф» (керівник Болотіна В.С.), виступ  в номінації «Народна хореографія» став дебютним. Учасниці представили на розсуд журі хореографічну постановку «Українська полька»,  за результатами якого колектив був відзначений почесним ІІІ місцем відбіркового туру.

Фото без описуФото без опису

А вокальний колектив «Гармонія» Розумівського будинку культури (керівник Федчак Д.Я) представили музичні композиції у двох номінаціях. В номінації «Пісні народжені АТО» учасниці колективу виконали ліричну пісню «Над землею тумани».

Фото без описуФото без опису
А в номінації «Українська народна пісня» за виконання композиції «Ой, у вишневому саду» колектив «Гармонія» здобули почесне ІІ місце.

Учасники танцювальних колективів Долинської сільської ради, які прийняли участь у зональному відбірковому турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина - 2018», висловлюють щиру подяку голові Долинської сільської ради Федчуку Б.М. та директору КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради Галушці О.А. за підтримку талановитої молоді Долинської громади.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»