Дочці українського народу присвячується...

Дата: 23.02.2018 14:07

До річниці від Дня народження великої доньки українського народу Лесі Українки в Долинській сільській бібліотеці пройшов бібліотечний урок для наймолодших читачів «Оспівана фантазія».

Фото з сайту ukrainki.kanalukraina.tv

Діти дізналися про дитячі роки Лариси Петрівни Косач, ознайомилися з її книгами, які є в бібліотеці, слухали вірші із збірки «У дитячому крузі».

Всі разом вивчили відомий вірш «Вишеньки» і поласували смачними сушеними вишнями.

До 147- річниці з дня народження Лесі Українки уРозумівській біблотеці був проведений літературно – поетичний вернісаж «Улюблені вірші поетеси». Відвідувачі, учні 4 класу, слухали цікаву і змістовну розповідь про життя і творчість письменниці і залюбки читали напам’ять улюблені вірші. З цікавістю переглянули відеоролик про Лесю Українку. Потім провели літературні розваги та вікторину. Гості ознайомились із  книжковою виставкою видатної поетеси та її матері, Олени Пчілки.

Поезія Лесі Українки – це вогонь, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини. Тож запалили свічку пам’яті Лесі.

«Хай палає свічка, хай палає!

Слово Лесі зігріває нас,

Бо безсмертна Леся Українка

Житиме із нами повсякчас».

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»